Home site Contact SiteMap
 
traktorki ogrodnicze
traktorki ogrodnicze
     
   
     
 
 

O firmie

ImageVítejte v "Boss". Zveme vás, abyste se seznámili s podstatou obchodních smluv u nás a těžit ze svých služeb.

Naším cílem je, aby úsilí o dokonalost, které zákazníkům pomohou v každém místě a čase, rychlý rozvoj a konkurenceschopnost na trhu.

Již více než 10 let jsme byli přítomni na trhu, zabývající se dovozem a regeneraci domácích spotřebičů. Fixní investice do rozvoje firmy pomáhal definovat profil a zaměření na průmyslové zařízení, zahradnictví - zemědělství.

ImageNicméně za 5 let jsme přímý dovoz strojů a zařízení z Japonska. Dovážíme vybavení od renomovaných značek: YANMAR, KUBOTA, ISEKI, MITSUBISHI, SHIBAURA, Kumiai. Náš sortiment zahrnuje zahradní traktory, malotraktory, sekačky výtahy, společné prostory.

Dovážené stroje a zařízení podstoupit celý proces regenerace a údržby. Můžeme splnit tyto úkoly, a to díky rozšíření našeho opravárenské haly, vybavené profesionálním zařízením a díky obrovské odhodlání vyškolený servisní personál. Udržujeme neustálý kontakt s našimi zákazníky, poskytování pomoci při výkonu provozu zařízení zakoupené u nás. Nicméně široké spektrum nabídky se snažíme, aby tím, že udržuje stálý přísun skladu, při 100.

 
 

BOSS - zahradní traktory, traktorków doplňky, zahradní nářadí

Projektowanie stron www iPolska.com.pl